LURELI
Кошик

Доставка і оплата

Інструкції по банківському переказу

переведіть загальну суму на наступний банківський рахунок за реквізитами вказавши  найменування товару в коментарях:

За реквізитами
IBAN UA733052990000026003033304029

ЄДРПОУ 45101179

СВIТ САЙТ ВЕБ IТ ТОВ

В коментарях про оплату вкажіть: Оплата за замовлення (найменування товару)
Після оплати відправте квитанцію на Viber або Telegram

Доставка


Розрахунок

Накладний платіж "Нова Пошта";
Безготівковий.

Способи доставки:

  • При формуванні великих замовлень в одному напрямку, району, обласному центру, у разі безпечного пересування автотранспорту у регіоні, керівник регіонального представництва організовує доставку транспортом підприємства. Про це вам повідомить окремо керівник регіонального представництва.
  • Нова Пошта. Можливе відправлення товару за умови 100% передоплати замовлення та оплати доставки за рахунок клієнта. Надсилання замовлень Новою Поштою здійснюється наступного дня після отримання замовлення. Якщо заявлене клієнтом відділення не працює, то погоджується можливість надсилання з клієнтом. Повернення по Новій Пошті не приймаються.

Оплата на карту ПриватБанку

Замовлення ви можете оплатити на карту ПриватБанку, враховуючи комісію. Після оформлення замовлення з вами зв'яжеться менеджер. У призначенні платежу обов'язково вказуйте номер замовлення, прізвище та ім'я покупця. Зверніть увагу, що банківська комісія з усіх банківських операцій сплачується за рахунок покупця.

Онлайн-платіж:

Оплачуйте замовлення безпосередньо під час оформлення. Процес оплати відбувається на захищеній сертифікатами безпеки сторінці. Замовлення можна сплатити онлайн через платіжну систему Liqpay.ua (приймаються карти українських та зарубіжних банків). До суми платежу автоматично додасться банківська комісія розміром 2,5% від суми замовлення (комісія банку оплачується з допомогою покупця).

Наложенний платіж

Ви можете сплатити замовлення при отриманні на Новій Пошті або Укрпошті. Послуга тарифікується згідно з діючими тарифами на грошовий переказ (20 грн + 2% від суми переказу). Накладений платіж можливий лише за умови передоплати: 100 грн. на картку. Варто зазначити, що доставка з оплатою при отриманні виходить дорожчою, оскільки Нова Пошта бере оплату за пересилання грошей.

Онлайн курсы ITМодули для OpencartМодули для Opencart